Size bir kurye

sipariş hattı

whatsapp SMS
Gebze moto kurye - Bizebirkurye l 0532 258 2871

Gebze moto kurye

gosb kurye, darıca kurye, moto kurye, motorlu kurye, gebze sanayi

   GEBZE KURYE

Gebze motorlu kurye Marmara bölgesinin sanayi kuruluşlarının toplandığı en büyük bölgelerinde sizlere bize bir kurye olarak hizmet vermektedir. Gebze yerleşim yeri olmakla birlikte sanayi kuruluşlarının Balçık, Güzeller sanayi bölgesi, Muallim köy, Ovacık, Pelitli, Tavşanlı civarında toplandığı yüzlerce fabrika ve tesisin olduğu binlerce kişiye iş imkanı sunan üretilen ürünlerin malların ülkemize ve tüm dünyaya katladığı yenilikler, teknolojiler ile örnek olan bu bölgede Gebze kurye olarak sizlere hizmet vermekten bizlerde katkı sağlamaktayız.                                                     

 Gebze sanayi kurye

Organize sanayi bölgeleri olan plastikçiler sanayi, otomotiv yan sanayi, dil ovası sanayi bölgelerinden yada İstanbul'dan ve diğer şehirlerden size gelmesini istediğiniz evrak, yedek parça, elektrik, elektronik, gibi motosiklet ile taşına küçük boy ürünlerinizi siz zaman kaybetmeyin diye sizin yerinize eğitimli, deneyimli bölgelere hakim motorlu kurye sürücülerimiz tarafından verdiğimiz zaman içerisinde adrese güvenle götürüp getirmekteyiz.

GEBZE MOTORLU KURYE                                                                                  

Gebze kurye olarak verdiğimiz servis ile günün belli bir saati değil sürekli çalışan bizlerin bulunduğunuz sanayi kuruluşunun küçük bir parçasının bile fabrikanın işleyişini devamlı kılmanızı sağlamak için gece gündüz sizlerin taleplerinizi karşılamak için nöbetçi kurye'lerimiz bulunmaktadır. Sizlere zaman kazandıran bize bir kurye hizmetimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi çalışmalar. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder